Speelschema seizoen ’20-’21

Onderstaande tabel geeft alle gespeelde wedstrijden weer op datum met de betreffende uitslagen. Tevens wordt hier het resterende programma getoond.

Door gebruik te maken van de filter kun je de uitslagen en het resterende programma van je team selecteren…

DatumTijdThuis UitKlasse  
Speelronde 1
04/09/202018.30ZVV Zwaans-Van Iersel2
04/09/202019.13Vlaminckx-Busser Tuinprojecten1
04/09/202019.56De Kroon Hout-FC Nott3
04/09/202020.39De Knuistboom-Itelligence2
04/09/202021.22Topsports Oisterwijk-Kluytmans/Right to play1
04/09/202022.05NBR Licht & Geluid-Tobroco3
04/09/202022.48De Keukenvernieuwers-Team Blanco2
Speelronde 2
11/09/202018.30Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Team Borek1
11/09/202019.13Den Berg Meubelmakerij-Basic Cleaning3
11/09/202019.56Team Blanco-DVO'742
11/09/202020.39Vuur en vlam-Aannemingsbedrijf Taktor1
11/09/202021.22Margaret Verbraak Uitvaartverzoring-Team Wilkin Sports3
11/09/202022.05Eethuys de Lind-Oppermans/Sirtaki2
11/09/202022.48Boomkwekerij van de Sande-Little Asia Cuisine1
Speelronde 3
18/09/202018.30Tobroco-De Kroon Hout3
18/09/202019.13Little Asia Cuisine-Vlaminckx1
18/09/202019.56Lots/KGT-De Keukenvernieuwers2
18/09/202020.39De Knuistboom-ZVV Zwaans2
18/09/202021.22FC Nott-NBR Licht & Geluid3
18/09/202022.05Team Borek-Topsports Oisterwijk1
18/09/202022.48Itelligence-Team Blanco2
Speelronde 4
25/09/202018.30DVO'74-Oppermans/Sirtaki2
25/09/202019.13Basic Cleaning-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
25/09/202019.56Aannemingsbedrijf Taktor-Busser Tuinprojecten1
25/09/202020.39Team Wilkin Sports-Den Berg Meubelmakerij3
25/09/202021.22Itelligence-Lots/KGT2
25/09/202022.05Kluytmans/Right to play-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
25/09/202022.48Eethuys de Lind-ZVV Zwaans2
Speelronde 5
02/10/202018.30NBR Licht & Geluid-Den Berg Meubelmakerij3
02/10/202019.13De Keukenvernieuwers-ZVV Zwaans2
02/10/202019.56Van Iersel-Eethuys de Lind2
02/10/202020.39De Kroon Hout-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
02/10/202021.22Vuur en Vlam-Little Asia Cuisine1
02/10/202022.05Topsports Oisterwijk-Boomkwekerij van de Sande1
02/10/202022.48Team Blanco-Lots/KGT2
Speelronde 6
09/10/202018.30Vlaminckx-Aannemingsbedrijf Taktor1
09/10/202019.13Itelligence-DVO'742
09/10/202019.56FC Nott-Basic Cleaning3
09/10/202020.39Team Borek-Busser Tuinprojecten1
09/10/202021.22Oppermans/Sirtaki-De Knuistboom2
09/10/202022.05Little Asia Cuisine-Kluytmans/Right to play1
09/10/202022.48Tobroco-Team Wilkin Sports3
Speelronde 7
16/10/202018.30Boomkwekerij van de Sande-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
16/10/202019.13Lots/KGT-Van Iersel2
16/10/202019.56Basic Cleaning-De Kroon Hout3
16/10/202020.39ZVV Zwaans-Team Blanco2
16/10/202021.22Vuur en Vlam-Topsports Oisterwijk1
16/10/202022.05Eethuys de Lind-De Keukenvernieuwers2
16/10/202022.48Den Berg Meubelmakerij-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
Speelronde 8
23/10/202018.30DVO'74-Lots/KGT2
23/10/202019.13Tobroco-FC Nott3
23/10/202019.56Kluytmans/Right to play-Vlaminckx1
23/10/202020.39De Keukenvernieuwers-Oppermans/Sirtaki2
23/10/202021.22Verf - en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Aannemingsbedrijf Taktor1
23/10/202022.05De Knuistboom-Team Blanco2
23/10/202022.48De Kroon Hout-NBR Licht & Geluid3
Speelronde 9
30/10/202018.30Boomkwekerij van de Sande-Team Borek1
30/10/202019.13Eethuys de Lind-Itelligence2
30/10/202019.56Team Wilkin Sports-FC Nott3
30/10/202020.39Van Iersel-De Knuistboom2
30/10/202021.22Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-NBR Licht & Geluid3
30/10/202022.05Lots/KGT-ZVV Zwaans2
30/10/202022.48Kluytmans/Right to play-Busser Tuinprojecten1
Speelronde 10
06/11/202018.30ZVV Zwaans-Oppermans/Sirtaki2
06/11/202019.13Aannemingsbedrijf Taktor-Little Asia Cuisine1
06/11/202019.56Basic Cleaning-Team Wilkin Sports3
06/11/202020.39Tobroco-Den Berg Meubelmakerij3
06/11/202021.22Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Vuur en Vlam1
06/11/202022.05DVO'74-De Knuistboom2
06/11/202022.48Topsports Oisterwijk-Vlaminckx1
Speelronde 11
13/11/202018.30Van Iersel-De Keukenvernieuwers2
13/11/202019.13Oppermans/Sirtaki-Team Blanco2
13/11/202019.56FC Nott-NBR Licht & Geluid3
13/11/202020.39De Kroon Hout-Den Berg Meubelmakerij3
13/11/202021.22Busser Tuinprojecten-Boomkwekerij van de Sande1
13/11/202022.05Team Borek-Vuur en Vlam1
13/11/202022.48DVO'74-Eethuys de Lind2
Speelronde 12
20/11/202018.30ZVV Zwaans-Itelligence2
20/11/202019.13Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-FC Nott3
20/11/202019.56Vlaminckx-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
20/11/202020.39Basic Cleaning-Tobroco3
20/11/202021.22De Knuistboom-Lots/KGT2
20/11/202022.05Team Wilkin Sports-De Kroon Hout3
20/11/202022.48Vuur en Vlam-Kluytmans/Right to play1
Speelronde 13
27/11/202018.30Oppermans/Sirtaki-Lots/KGT2
27/11/202019.13Little Asia Cuisine-Team Borek1
27/11/202019.56Team Blanco-Van Iersel2
27/11/202020.39FC Nott-Den Berg Meubelmakerij3
27/11/202021.22De Keukenvernieuwers-DVO'742
27/11/202022.05Aannemingsbedrijf Taktor-Topsports Oisterwijk1
27/11/202022.48Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-Tobroco3
Speelronde 14
04/12/202018.30Eethuys de Lind-De Knuistboom2
04/12/202019.13Den Berg Meubelmakerij-Team Wilkin Sports3
04/12/202019.56Boomkwekerij van de Sande-Vlaminckx1
04/12/202020.39NBR Licht & Geluid-Basic Cleaning3
04/12/202021.22Kluytmans/Right to play-Team Borek1
04/12/202022.05Vuur en Vlam-Busser Tuinprojecten1
04/12/202022.48Itelligence-Oppermans/Sirtaki2
Speelronde 1501/01/1970
11/12/202018.30Lots/KGT-Eethuys de Lind2
11/12/202019.13DVO'74-ZVV Zwaans2
11/12/202019.56NBR Licht & Geluid-Team Wilkin Sports3
11/12/202020.39Kluytmans/Right to play-Aannemingsbedrijf Taktor1
11/12/202021.22Van Iersel-Oppermans/Sirtaki2
11/12/202022.05De Kroon Hout-Basic Cleaning3
11/12/202022.48Topsports Oisterwijk-Little Asia Cuisine1
Speelronde 16
18/12/202018.30Den Berg Meubelmakerij-Margaret Verbraak Uitverzorging3
18/12/202019.13Busser Tuinprojecten-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
18/12/202019.56De Knuistboom-De Keukenvernieuwers2
18/12/202020.39Tobroco-FC Nott3
18/12/202021.22Team Borek-Vlaminckx1
18/12/202022.05Eethuys de Lind-Team Blanco2
18/12/202022.48DVO'74-Van Iersel2
Speelronde 17
08/01/202118.30Itelligence-De Knuistboom2
08/01/202119.13NBR Licht & Geluid-De Kroon Hout3
08/01/202119.56Aannemingsbedrijf Taktor-Team Borek1
08/01/202120.39Van Iersel-ZVV Zwaans2
08/01/202121.22Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Topsports Oisterwijk1
08/01/202122.05Den Berg Meubelmakerij-Tobroco3
08/01/202122.48Vuur en Vlam-Boomkwekerij van de Sande1
Speelronde 18
15/01/202118.30Little Asia Cuisine-Busser Tuinprojecten1
15/01/202119.13Basic Cleaning-Team Wilkin Sports3
15/01/202119.56Oppermans/Sirtaki-Eethuys de Lind2
15/01/202120.39DVO'74-Team Blanco2
15/01/202121.22Boomkwekerij van de Sande-Kluytmans/Right to play1
15/01/202122.05Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-FC Nott3
15/01/202122.48Vlaminckx-Vuur en Vlam1
Speelronde 19
22/01/202118.30De Keukenvernieuwers-Lots/KGT2
22/01/202119.13Vlaminckx-Little Asia Cuisine1
22/01/202119.56Tobroco-De Kroon Hout3
22/01/202120.39ZVV Zwaans-De Knuistboom2
22/01/202121.22Topsports Oisterwijk-Team Borek1
22/01/202122.05Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-NBR Licht & Geluid3
22/01/202122.48Itelligence-Van Iersel2
Speelronde 20
29/01/202118.30Basic Cleaning-Den Berg Meubelmakerij3
29/01/202119.13Little Asia Cuisine-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
29/01/202119.56Team Blanco-Itelligence2
29/01/202120.39Busser Tuinprojecten-Vlaminckx1
29/01/202121.22Aannemingsbedrijf Taktor-Vuur en Vlam1
29/01/202122.05Oppermans/Sirtaki-DVO'742
29/01/202122.48FC Nott-De Kroon Hout3
Speelronde 21
05/02/202118.30Team Borek-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
05/02/202119.13Tobroco-NBR Licht & Geluid3
05/02/202119.56Eethuys de Lind-Van Iersel2
05/02/202120.39Boomkwekerij van de Sande-Aannemingsbedrijf Taktor1
05/02/202121.22Kluytmans/Right to Play-Topsports Oisterwijk1
05/02/202122.05Team Wilkin Sports-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
05/02/202122.48ZVV Zwaans-De Keukenvernieuwers2
Speelronde 22
19/02/202118.30Lots/KGT-Team Blanco2
19/02/202119.13Little Asia Cuisine-Boomkwekerij van de Sande1
19/02/202119.56De Kroon Hout-Tobroco3
19/02/202120.39DVO'74-Itelligence2
19/02/202121.22Busser Tuinprojecten-Aannemingsbedrijf Taktor1
19/02/202122.05NBR Licht & Geluid-FC Nott3
19/02/202122.48Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Kluytmans/Right to play1
Speelronde 23
26/02/202118.30Team Wilkin Spots-Den Berg Meubelmakerij3
26/02/202119.13De Knuistboom-Oppermans/Sirtaki2
26/02/202119.56Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-Basic Cleaning3
26/02/202120.39De Keukenvernieuwers-Itelligence2
26/02/202121.22Van Iersel-Lots/KGT2
26/02/202122.05Little Asia Cuisine-Vuur en Vlam1
26/02/202122.48Boomkwekerij van de Sande-Topsports Oisterwijk1
Speelronde 24
05/03/202118.30De Keukenvernieuwers-Eethuys de Lind2
05/03/202119.13Team Wilkin Sports-Tobroco3
05/03/202119.56Team Blanco-ZVV Zwaans2
05/03/202120.39Lots/KGT-DVO'742
05/03/202121.22Aannemingsbedrijf Taktor-Vlaminckx1
05/03/202122.05Basic Cleaning-FC Nott3
05/03/202122.48Topsports Oisterwijk-Busser Tuinprojecten1
Speelronde 25
12/03/202118.30Oppermans/Sirtaki-De Keukenvernieuwers2
12/03/202119.13Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-De Kroon Hout3
12/03/202119.56Busser Tuinprojecten-Team Borek1
12/03/202120.39Den Berg Meubelmakerij-NBR Licht & Geluid3
12/03/202121.22Kluytmans/Right to play-Little Asia Cuisine1
12/03/202122.05Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Boomkwekerij van de Sande1
12/03/202122.48De Knuistboom-Van Iersel2
Speelronde 26
19/03/202118.30Itelligence-Eethuys de Lind2
19/03/202119.13ZVV Zwaans-Lots/KGT2
19/03/202119.56FC Nott-Tobroco3
19/03/202120.39Little Asia Cuisine-Aannemingsbedrijf Taktor1
19/03/202121.22Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-Den Berg Meubelmakerij3
19/03/202122.05Vlaminckx-Kluytmans/Right to play1
19/03/202122.48Topsports Oisterwijk-Vuur en Vlam1
Speelronde 27
26/03/202118.30Team Blanco-De Knuistboom2
26/03/202119.13Team Borek-Boomkwekerij van de Sande1
26/03/202119.56Den Berg Meubelmakerij-Tobroco3
26/03/202120.39De Kroon Hout-Basic Cleaning3
26/03/202121.22Eethuys de Lind-DVO'742
26/03/202122.05Busser Tuinprojecten-Kluytmans/Right to play1
26/03/202122.48FC Nott-Team Wilkin Sports3
Speelronde 28
02/04/202118.30Team Wilkin Sports-Basic Cleaning3
02/04/202119.13Aannemingsbedrijf Taktor-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
02/04/202119.56NBR Licht & Geluid-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
02/04/202120.39Team Blanco-Oppermans/Sirtaki2
02/04/202121.22De Keukenvernieuwers-Van Iersel2
02/04/202122.05Vlaminckx-Topsports Oisterwijk1
02/04/202122.48Den Berg Meubelmakerij-De Kroon Hout3
Speelronde 29
09/04/202118.30Boomkwekerij van de Sande-Busser Tuinprojecten1
09/04/202119.13De Kroon Hout-FC Nott3
09/04/202119.56Itelligence-ZVV Zwaans2
09/04/202120.39Tobroco-Basic Cleaning3
09/04/202121.22Oppermans/Sirtaki-Van Iersel2
09/04/202122.05Team Borek-Kluytmans/Right to play1
09/04/202122.48Vuur en Vlam-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
Speelronde 30
16/04/202118.30Lots/KGT-De Knuistboom2
16/04/202119.13Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Vlaminckx1
16/04/202119.56Team Wilkin Sports-NBR Licht & Geluid3
16/04/202120.39Van Iersel-Team Blanco2
16/04/202121.22Den Berg Meubelmakerij-FC Nott3
16/04/202122.05Team Borek-Little Asia Cuisine1
16/04/202122.48DVO'74-De Keukenvernieuwers2
Speelronde 3101/01/1970
23/04/202118.30FC Nott-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
23/04/202119.13ZVV Zwaans-DVO'742
23/04/202119.56De Knuistboom-Eethuys de Lind2
23/04/202120.39Basic Cleaning-NBR Licht & Geluid3
23/04/202121.22Busser Tuinprojecten-Topsports Oisterwijk1
23/04/202122.05De Kroon Hout-Team Wilkin Sports3
23/04/202122.48Aannemingsbedrijf Taktor-Kluytmans/Right to play1
Speelronde 32
30/04/202118.30Basic Cleaning-Den Berg Meubelmakerij3
30/04/202119.13Fc Nott-Team Wilkin Sports3
30/04/202119.56Oppermans/Sirtaki-Itelligence2
30/04/202120.39Aannemingsbedrijf Taktor-Boomkwekerij van de Sande1
30/04/202121.22Tobroco-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
30/04/202122.05Busser Tuinprojecten-Vuur en Vlam1
30/04/202122.48De Keukenvernieuwers-De Knuistboom2
Speelronde 33
07/05/202118.30Van Iersel -DVO'742
07/05/202119.13Busser Tuinprojecten-Little Asia Cuisine1
07/05/202119.56Team Wilkin Sports-Tobroco3
07/05/202120.39Eethuys de Lind-Lots/KGT2
07/05/202121.22Vlaminckx-Boomkwekerij van de Sande1
07/05/202122.05NBR Licht & Geluid-De Kroon Hout3
07/05/202122.48Kluytmans/Right to play-Vuur en Vlam1
Speelronde 34
14/05/202118.30Tobroco-NBR Licht & Geluid3
14/05/202119.13Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Busser Tuinprojecten1
14/05/202119.56Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-Basic Cleaning3
14/05/202120.39Team Blanco-Eethuys de Lind2
14/05/202121.22Little Asia Cuisine-Topsports Oisterwijk1
14/05/202122.05Vuur en Vlam -Team Borek1
14/05/202122.48Lots/KGT-Itelligence2
Speelronde 35
21/05/202118.30Den Berg Meubelmakerij-De Kroon Hout3
21/05/202119.13ZVV Zwaans-Eethuys de Lind2
21/05/202119.56NBR Licht & Geluid-Team Wilkin Sports3
21/05/202120.39Basic Cleaning-FC Nott3
21/05/202121.22De Knuistboom-DVO'742
21/05/202122.05Vuur en Vlam-Vlaminckx1
21/05/202122.48Topsports Oisterwijk-Aannemingsbedrijf Taktor1
Speelronde 36
28/05/202118.30Vlaminckx-Team Borek1
28/05/202119.13De Kroon Hout-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
28/05/202119.56Basic Cleaning-Tobroco3
28/05/202120.39Itelligence-De Keukenvernieuwers2
28/05/202121.22Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg-Little Asia Cuisine1
28/05/202122.05FC Nott-Den Berg Meubelmakerij3
28/05/202122.48Oppermans/Sirtaki-ZVV Zwaans2
Speelronde 37
04/06/202118.30Team Blanco-De Keukenvernieuwers2
04/06/202119.13Margaret Verbraak Uitvaartverzorging-Team Wilkin Sports3
04/06/202119.56NBR Licht & Geluid-Den Berg Meubelmakerij3
04/06/202120.39Van Iersel-Itelligence2
04/06/202121.22Topsports Oisterwijk-Verf- en behangspeciaalzaak Marco v/d Berg1
04/06/202122.05Kluytmans/Right to play-Boomkwekerij van de Sande1
04/06/202122.48Team Borek-Aannemingsbedrijf Taktor1
Speelronde 38
11/06/202118.30Team Wilkin Sports-De Kroon Hout3
11/06/202119.13Lots/KGT-Oppermans/Sirtaki2
11/06/202119.56Tobroco-Margaret Verbraak Uitvaartverzorging3
11/06/202120.39NBR Licht & Geluid-Basic Cleaning3
11/06/202121.22Boomkwekerij van de Sande-Vuur en Vlam1
11/06/202122.05Geen wedstrijd
11/06/202122.48Geen wedstrijd
  • Facebook
  • Twitter