Uitslagen

We streven er naar om de uitslagen van de op vrijdag gespeelde wedstrijden nog hetzelfde weekend op de site te publiceren. Mochten er onvolkomenheden in de uitslagen zijn dan verzoeken wij jullie contact op te nemen met de webmaster van RZVO.

 Tijdteam 1team 2klasseThuis Uit
Speelronde 4
13/09/201918.30Boomkwekerij vd SandeTeam Borek15-2
13/09/201919.13NBR Licht & GeluidDe Kroon hout33-3
13/09/201919.56van Iersel Bouw & IndustrieDe Knuistboom21-5
13/09/201920.39Ik Koos Kluytmans/Right To PlayLittle Asia Cuisine10-2
13/09/201921.22De KeukenvernieuwersFC NOTT31-2
13/09/201922.05Margaret Verbraak Uitvaartverzorgingenitelligence24-1
13/09/201922.48Topsports OisterwijkEethuys de Lind17-3
01/01/1970Speelronde 313/02/1900
06/09/201918.30De KeukenvernieuwersDen Berg Meubelmakerij34-1
06/09/201919.13itelligenceTeam Blanco23-2
06/09/201919.56FC NOTTBasic Cleaning32-4
06/09/201920.39Vuur & VlamBusser tuinprojecten12-2
06/09/201921.22Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergLots Helvoirt211-0
06/09/201922.05TobrocoWilkin sport30-3
06/09/201922.48Aannemingsbedrijf TaktorVlaminckx12-5
01/01/1970Speelronde 2Datum: 30-08-2019
30/08/201918.30Lots Helvoirtvan Iersel Bouw & Industrie22-6
30/08/201919.13Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergDe Knuistboom28-2
30/08/201919.56Aannemingsbedrijf TaktorBusser tuinprojecten13-4
30/08/201920.39Eethuys de LindVlaminckx17-6
30/08/201921.22Topsports OisterwijkBoomkwekerij vd Sande16-4
30/08/201922.05Wilkin sportDe Kroon hout36-1
30/08/201922.48Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenOppermans21-8
Speelronde 1Datum: 23-08-2019
23/08/201918.30Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenTeam Blanco22-0
23/08/201919.13Oppermansitelligence25-4
23/08/201919.56Vuur & VlamAannemingsbedrijf Taktor15-0
23/08/201920.39De KeukenvernieuwersBasic Cleaning37-5
23/08/201921.22Ik Koos Kluytmans/Right To PlayEethuys de Lind12-3
23/08/201922.05Team BorekLittle Asia Cuisine10-3
23/08/201922.48Den Berg MeubelmakerijFC NOTT33-3

 

 

 

 

Top
  • Facebook
  • Twitter