Uitslagen

We streven er naar om de uitslagen van de op vrijdag gespeelde wedstrijden nog hetzelfde weekend op de site te publiceren. Mochten er onvolkomenheden in de uitslagen zijn dan verzoeken wij jullie contact op te nemen met de webmaster van RZVO.

 Tijdteam 1team 2klasseThuis Uit
Speelronde 25
14/02/202018.30NBR Licht & GeluidTobroco31-1
14/02/202019.13FC NOTTDen Berg Meubelmakerij31-2
14/02/202019.56Little Asia CuisineEethuys de Lind17-1
14/02/202020.39itelligenceOppermans23-11
14/02/202021.22De KnuistboomVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg26-1
14/02/202022.05Basic CleaningDe Keukenvernieuwers35-6
14/02/202022.48Topsports OisterwijkBoomkwekerij vd Sande17-4
Speelronde 24
07/02/201918.30VlaminckxVuur & Vlam12-2
07/02/201919.13Basic CleaningWilkin sport31-2
07/02/201919.56Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Bergitelligence24-3
07/02/201920.39Busser tuinprojectenAannemingsbedrijf Taktor12-8
07/02/201921.22NBR Licht & GeluidDen Berg Meubelmakerij32-2
07/02/201922.05Team BlancoMargaret Verbraak Uitvaartverzorgingen22-2
07/02/201922.48Eethuys de LindTopsports Oisterwijk14-5
Speelronde 23
31/01/202018.30De KeukenvernieuwersBasic Cleaning34-1
31/01/202019.13Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergMargaret Verbraak Uitvaartverzorgingen24-2
31/01/202019.56VlaminckxIk Koos Kluytmans/Right To Play13-2
31/01/202020.39OppermansDe Knuistboom24-1
31/01/202021.22Team BorekBoomkwekerij vd Sande16-5
31/01/202022.05Lots HelvoirtTeam Blanco26-2
31/01/202022.48Vuur & VlamTopsports Oisterwijk13-6
Speelronde 22
24/01/202018.30itelligence De Knuistboom23-3
24/01/202019.13VlaminckxAannemingsbedrijf Taktor15-3
24/01/202019.56De KeukenvernieuwersWilkin sport32-4
24/01/202020.39Busser tuinprojectenVuur & Vlam10-5
24/01/202021.22FC NOTTNBR Licht & Geluid33-1
24/01/202022.05Team BorekTopsports Oisterwijk14-8
24/01/202022.48OppermansVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg23-5
Speelronde 21
17/01/202018.30FC NOTTWilkin sport30-2
17/01/202019.13Team Blancovan Iersel Bouw & Industrie24-4
17/01/202019.56Little Asia CuisineTeam Borek13-1
17/01/202020.39Basic CleaningDe kroon hout35-8
17/01/202021.22Eethuys de LindIk Koos Kluytmans/Right To Play12-3
17/01/202022.05Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenLots Helvoirt21-5
17/01/202022.48Den Berg MeubelmakerijTobroco35-3
Speelronde 20
10/01/202018.30De Kroon houtDen Berg Meubelmakerij34-2
10/01/202019.13Team BlancoVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg21-7
10/01/202019.56Aannemingsbedrijf TaktorVuur & Vlam14-7
10/01/202020.39VlaminckxBusser tuinprojecten17-5
10/01/202021.22van Iersel Bouw & IndustrieOppermans25-9
10/01/202022.05TobrocoBasic Cleaning33-4
10/01/202022.48itelligenceLots Helvoirt23-4
Speelronde 19
03/01/202018.30Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenDe knuistboom23-11
03/01/202019.13Busser tuinprojectenTeam Borek11-9
03/01/202019.56FC NOTTDe Kroon hout34-4
03/01/202020.39Lots HelvoirtOppermans22-6
03/01/202021.22Topsports OisterwijkLittle Asia Cuisine18-2
03/01/202022.05De KeukenvernieuwersNBR Licht & Geluid38-4
03/01/202022.48Aannemingsbedrijf TaktorIk Koos Kluytmans/Right To Play10-1
Speelronde 18
20/12/201918.30Busser tuinprojectenVlaminckx1UITGESTELD
20/12/201919.13Basic CleaningNBR Licht & Geluid35-0
20/12/201919.56Team BlancoDe Knuistboom24-1
20/12/201920.39Den Berg MeubelmakerijWilkin sport30-5
20/12/201921.22Vuur & VlamBoomkwekerij vd Sande13-2
20/12/201922.05itelligencevan Iersel Bouw & Industrie21-5
20/12/201922.48De KeukenvernieuwersTobroco38-2
Speelronde 17
13/12/201918.30Team BlancoOppermans2UITGESTELD
13/12/201919.13NBR Licht & GeluidDen Berg Meubelmakerij34-3
13/12/201919.56Ik Koos Kluytmans/Right To PlayVuur & Vlam13-1
13/12/201920.39Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Bergvan Iersel Bouw & Industrie25-5
13/12/201921.22De Kroon houtTobroco36-4
13/12/201922.05Eethuys de LindAannemingsbedrijf Taktor12-7
13/12/201922.48Lots HelvoirtDe Knuistboom23-6
Speelronde 16
06/12/201918.30Team BorekVlaminckx19-1
06/12/201919.13De Keukenvernieuwers FC NOTT34-1
06/12/201919.56Basic CleaningDen Berg Meubelmakerij33-1
06/12/201920.39Little Asia CuisineBoomkwekerij vd Sande17-2
06/12/201921.22Margaret Verbraak Uitvaartverzorgingenitelligence23-5
06/12/201922.05Busser tuinprojectenTopsports Oisterwijk14-7
06/12/201922.48NBR Licht & GeluidDe Kroon hout32-4
Speelronde 15
29/11/201918.30Boomkwekerij vd SandeBusser tuinprojecten120-4
29/11/201919.13FC NOTTBasic Cleaning31-3
29/11/201919.56Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergLots Helvoirt29-1
29/11/201920.39itelligenceTeam Blanco26-1
29/11/201921.22TobrocoWilkin sport32-5
29/11/201922.05De Knuistboomvan Iersel Bouw & Industrie28-5
29/11/201922.48Little Asia CuisineIk Koos Kluytmans/Right To Play13-9
Speelronde 14
22/11/201918.30TobrocoNBR Licht & Geluid31-3
22/11/201919.13De KeukenvernieuwersDen Berg Meubelmakerij33-2
22/11/201919.56Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergDe Knuistboom213-0
22/11/201920.39Lots Helvoirtvan Iersel Bouw & Industrie22-3
22/11/201921.22Geen wedstrijd
22/11/201922.05Team BorekEethuys de Lind13-2
22/11/201922.48Wilkin sportDe Kroon hout38-4
Speelronde 13
15/11/201918.30De Kroon houtDe Keukenvernieuwers31-4
15/11/201919.13Den Berg MeubelmakerijFC NOTT33-1
15/11/201919.56Oppermansitelligence21-2
15/11/201920.39Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenTeam Blanco22-3
15/11/201921.22Team BorekIk Koos Kluytmans/Right To Play17-0
15/11/201922.05Aannemingsbedrijf TaktorBoomkwekerij vd Sande12-3
15/11/201922.48Vuur & VlamLittle Asia Cuisine13-1
Speelronde 12
08/11/201918.30OppermansDe Knuistboom21-3
08/11/201919.13VlaminckxLittle Asia Cuisine12-5
08/11/201919.56Team BlancoLots Helvoirt23-6
08/11/201920.39Vuur & VlamEethuys de Lind13-0
08/11/201921.22itelligenceVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg24-8
08/11/201922.05FC NOTTTobroco31-4
08/11/201922.48Ik Koos Kluytmans/Right To PlayBusser tuinprojecten11-1
Speelronde 11
01/11/201918.30itelligenceDe Knuistboom21-1
01/11/201919.13De Kroon houtDe Keukenvernieuwers33-1
01/11/201919.56VlaminckxBoomkwekerij vd Sande10-4
01/11/201920.39OppermansVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg20-4
01/11/201921.22Basic CleaningFC NOTT36-0
01/11/201922.05Aannemingsbedrijf TaktorTopsports Oisterwijk14-4
01/11/201922.48Margaret Verbraak Uitvaartverzorgingenvan Iersel Bouw & Industrie21-6
Speelronde 10
25/10/201918.30Den Berg MeubelmakerijTobroco35-3
25/10/201919.13Aannemingsbedrijf TaktorLittle Asia Cuisine14-2
25/10/201919.56Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenLots Helvoirt25-4
25/10/201920.39FC NOTTNBR Licht & Geluid38-0
25/10/201921.22Ik Koos Kluytmans/Right To PlayTopsports Oisterwijk10-10
25/10/201922.05van Iersel Bouw & IndustrieTeam Blanco22-2
25/10/201922.48Eethuys de LindBusser Tuinprojecten15-1
Speelronde 9
18/10/201918.30Team BlancoVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg21-7
18/10/201919.13Oppermansvan Iersel Bouw & Industrie23-13
18/10/201919.56De Keukenvernieuwers Wilkin sport33-5
18/10/201920.39itelligenceLots Helvoirt21-3
18/10/201921.22Basic Cleaningde Kroon hout36-4
18/10/201922.05Eethuys de LindBoomkwekerij vd Sande10-13
18/10/201922.48Vuur & VlamTeam Borek13-1
Speelronde 8
11/10/201918.30FC NOTTWilkin sport31-1
11/10/201919.13Basic CleaningTobroco36-5
11/10/201919.56Den Berg MeubelmakerijDe Kroon hout35-1
11/10/201920.39Busser tuinprojectenIk Koos Kluytmans/Right To Play13-5
11/10/201921.22NBR Licht & GeluidDe Keukenvernieuwers31-10
11/10/201922.05Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenDe Knuistboom22-2
11/10/201922.48VlaminckxTopsports Oisterwijk14-5
Speelronde 7
04/10/201918.30Basic CleaningNBR Licht & Geluid36-2
04/10/201919.13itelligencevan Iersel Bouw & Industrie22-4
04/10/201919.56Aannemingsbedrijf TaktorTeam Borek11-7
04/10/201920.39De Kroon houtFC NOTT32-5
04/10/201921.22Den Berg MeubelmakerijWilkin sport34-4
04/10/201922.05Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergMargaret Verbraak Uitvaartverzorgingen24-1
04/10/201922.48OppermansLots Helvoirt27-3
Speelronde 6
20/09/201918.30Eethuys de LindLittle Asia Cuisine12-6
20/09/201919.13NBR Licht & GeluidWilkin sport33-2
20/09/201919.56Team BlancoDe Knuistboom24-4
20/09/201920.39Team Borek Topsports Oisterwijk17-4
20/09/201921.22De KeukenvernieuwersTobroco32-2
20/09/201922.05Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenVerf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Berg20-11
20/09/201922.48Boomkwekerij vd SandeIk Koos Kluytmans/Right To Play11-0
Speelronde 5
20/09/201918.30De KnuistboomLots Helvoirt26-4
20/09/201919.13Basic CleaningDen Berg Meubelmakerij33-0
20/09/201919.56Little Asia CuisineBusser Tuinprojecten13-0
20/09/201920.39TobrocoDe Kroon hout32-4
20/09/201921.22Team BlancoOppermans24-3
20/09/201922.05Vuur & VlamVlaminckx13-2
20/09/201922.48Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den Bergvan Iersel Bouw & Industrie27-2
Speelronde 4
13/09/201918.30Boomkwekerij vd SandeTeam Borek15-2
13/09/201919.13NBR Licht & GeluidDe Kroon hout33-3
13/09/201919.56van Iersel Bouw & IndustrieDe Knuistboom21-5
13/09/201920.39Ik Koos Kluytmans/Right To PlayLittle Asia Cuisine10-2
13/09/201921.22De KeukenvernieuwersFC NOTT31-2
13/09/201922.05Margaret Verbraak Uitvaartverzorgingenitelligence24-1
13/09/201922.48Topsports OisterwijkEethuys de Lind17-3
01/01/1970Speelronde 313/02/1900
06/09/201918.30De KeukenvernieuwersDen Berg Meubelmakerij34-1
06/09/201919.13itelligenceTeam Blanco23-2
06/09/201919.56FC NOTTBasic Cleaning32-4
06/09/201920.39Vuur & VlamBusser tuinprojecten12-2
06/09/201921.22Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergLots Helvoirt211-0
06/09/201922.05TobrocoWilkin sport30-3
06/09/201922.48Aannemingsbedrijf TaktorVlaminckx12-5
01/01/1970Speelronde 2Datum: 30-08-2019
30/08/201918.30Lots Helvoirtvan Iersel Bouw & Industrie22-6
30/08/201919.13Verf- en Behangspeciaalzaak Marco van den BergDe Knuistboom28-2
30/08/201919.56Aannemingsbedrijf TaktorBusser tuinprojecten13-4
30/08/201920.39Eethuys de LindVlaminckx17-6
30/08/201921.22Topsports OisterwijkBoomkwekerij vd Sande16-4
30/08/201922.05Wilkin sportDe Kroon hout36-1
30/08/201922.48Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenOppermans21-8
Speelronde 1Datum: 23-08-2019
23/08/201918.30Margaret Verbraak UitvaartverzorgingenTeam Blanco22-0
23/08/201919.13Oppermansitelligence25-4
23/08/201919.56Vuur & VlamAannemingsbedrijf Taktor15-0
23/08/201920.39De KeukenvernieuwersBasic Cleaning37-5
23/08/201921.22Ik Koos Kluytmans/Right To PlayEethuys de Lind12-3
23/08/201922.05Team BorekLittle Asia Cuisine10-3
23/08/201922.48Den Berg MeubelmakerijFC NOTT33-3

 

 

 

 

Top
  • Facebook
  • Twitter